Son 5 Sene'nin Noel Filmleri - Kadir KÜÇÜK
Genel

Son 5 Sene’nin Noel Filmleri

Abone Ol 

Yılbaşı ruhunda gizlenmek istiyorsanız yapmanızn gereken ilk şey Noel filmleri izlemek ve sıcak kahve eşliginde, kırmızı renklere bürünmek olacaktır. Sizler için yeniyılı sevdiklerinizlerinizle izleyebilmeniz için en çok izlenen noel filmlerini derledik,Aralık ayı boyunca sürekli izleyebilirsiniz.

The Grinch (2018)
2018 yılında yayınlanam 6,3 imd izleyenleriyle buluştu. Dağın başında bir başına hayatını sürdüren Grinch’e sadık patili dostu Max eşlik etmektedir.Grinch halkın mutluluğunu yok etmek için noel baba kılıgına girmektedir.Filmin ilerleyen saatlerinde neler olacak ve kasaba halkını neler bekliyor ?

Son Noel (2019)
Kate Londra’da yaşayan yalnız bir genç kızdır yarı zamanlı işinde bir elf olarak çalışır. Tom adındaki kişi kate hayatını nasıl etkileyecek? izleyenleri büyüsüne altına alan bir film 6,5 imd seyircilerle buluştu

En Mutlu Sezon (2020)
“Happiest Sezon” kız arkadaşına evlenme teklifi etmek isteyen genç bir kadının ve son zamanlarda yaşadıkları probleme odaklanan film 7.0 imd ilk sıralarda yer aldı .

Arthur Noel (2011)
Animasyon film severlerin izleyeceği bir noel filmi daha ekranlarda yer aldı.
Arthur noel baba’nın en küçük oglu olarak hediye dagıtma merkezinde herkesle çalışmaktadır. Hediyelerini bekleyen yüzmilyonlarca çocuga hediyesini ulaştırabilecek mi?

Noelle (2019)
Noel Baba’nın emekli olmasıyla iş başa düşer ve kızının omuzlarına yül biner. Noelde kızı noel baba’nın işlerini yürütebilecek mi? Kızın yaşadıklarına odaklanan film olarak yer aldı. 2019 yılında seyircisiyle buluştu .

Abone Ol 

Gamze Gül Bilici

1998 Tarihinde Erzurum'un İspir ilçesinde doğmuştur. 2019 Yılında Çankırı Karatekin Üniverstesi Bankacılık Ve Sigortacılık Bölümünden mezun oldu , Anadolu Üniverstesi Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi Bölümünde egitimine devam etmekte, Online web sitesilerinde aktif olarak metin yazarı olarak çalışmaktadır. Kocaeli'de yaşamaktadır

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Size nasıl yardımcı olabilirim ?
%d blogcu bunu beğendi: