Genel

Türk ve Müslüman birliği için;

Пример HTML-страницы
Abone Ol 

Filistin;

Пример HTML-страницы
Пример HTML-страницы

Filistinde şehir yanıyor, insanlar öldürülüyor, silahlarla taranan halkın elinde bir dini birde taşı var.Halk çoluk çocuk hepsi bombaların hedefi olmakta , Filistinlilere olan bu zulümle göçe zorlanmakta vaad edilmiş topraklar, Kudüs üç semavi dinin ortak merkezi İslamın, Hristiyanlığın, Yahudiliğin…

Bu zulme dur demek lazım.

Afganistan;

Afganistan’a “özgürlük götürme”, “dinci terörü bitirme”, “kadınları özgürleştirme” adına başlayan bu işgalde kaç Afgan çocuğu, kadını, erkeği; daha açıkçası kaç masum sivil insan NATO tarafından öldürüldü? Bu sorunun yanıtını bulmak için adeta iğneyle kuyu kazmak gerekiyor.
Afganistan, NATO’nun denetiminde kalmaya devam ediyor. İşgal yeni bir boyutta devam ediyor.

Doğu Türkistan

Doğu Türkistan’da  Çince (zorunlu).Oruç tutmak sağlığı bozduğundan yasak. Dini nikah, Cami ve mescitlere giriş, Türk Bayrağı ve Ay Yıldız ya da Türk Bayrağı’na benzer bir figür mü var? İşte o zaman cezaevinde üç yıl sizi bekliyor ve artık Çin devleti tarafından sakıncalı grubuna dahil edildiniz. Yolda birine “Selamün Aleyküm” diyemezsiniz, yasak.İslam ve Türk isimlerini çocuklarınıza koyduğunuz zaman anında suçlusunuz ve çocuğunuzun ismi Çince bir isimle değiştiriliyor.Çinde evlere baskınlar verip başörtülü kadınların olup olmadığını kontrol ediyorlar.Allah’ı inkar etmeleri ve dinlerinden dönmeleri isteniyor. Yapmayanlara karşı ağır, sistematik işkenceler uygulanıyor. Bilinçaltı uygulamalarıyla buradaki Türkleri intihara meyilli kişiler haline getirip intihara sürüklüyorlar. Çin, dünyanın gözü önünde bir soykırım yapıyor ve hiç kimseden ses çıkmıyor.

Çeçenistan; çeçenler hala zulüm görmekte.Topraklarından sürüldüler, soy kırım yapıldı üzerlerinde.Burda ise Rusya ile olan toprak kavgası.

Arakan

Arakanlı Müslümanların köyleri yakılmıştır, kül yığını haline gelmiştir.Budist Arakan ordusu örgütü arasındaki çatışmaların Müslümanlara ait yerleşimlere Budist militanların ve mültecilerin işgal etmesine zemin hazırladığını söyleyerek kıyımı meşrulaştırıyorlar.

Arakanlı Müslümanlar devletsiz sayılıyor.Budistleirn yaptığı saldırılarda ölen çok sayıda Müslüman var.

Orta Afrika

Müslümanların Hristiyanlara İslami baskı uyguluyor bahanesiyle büyük ölçüde Müslüman katlediliyor.

İngilizler Mısır’ı, Fransızlar Suriye’yi, İsrail Filistin’i işagal ediyor .

Çoğu zülüm ve işgal ile hem Türk hem Müslümanlar katlediliyor.Türklerin ve Müslümanların birliği için uğraşmamız gerekiyor.

Öncelikle Peygamber Efendimiz (SAV) ,Mustafa Kemal Atatürk, Halid bin Velid, Selahattin Eyyubi, Fatih Sultan Mehmet hanın torunlarıyız.Böyle soylu komutanlara sahip olup hiçbişey yapmadan bu Dünyadan göçmek olmaz.

Allah için, soylu şahadet için Türk Müslüman Birliğinin kurulması gerekmektedir!

Yolumuz İslamın birliği Suriye’de, Filistinde,Afganistanda, Doğu Türkistanda, Çeçenistanda,Arakanda,Özbekistanda,Orta Afrikada,Mısırda,Kırımda,Irakta, Keşmirde, Moroda, Türkler ve Müslümanlar, zulüm görüyorsa bizim yediğimiz bir lokma ekmek, uyuduğumuz uyku haramdır.

Zulüm gören Türk ve Müslümanlar için yapılmayan, görmezden gelinen her şey öte Dünyada boynumuza borç olup dolanacak artık üç maymunu oynamayı bırakın, Atalarının kurtuluş savaşında bizi terk ettiği gibi bizde onları terk edersek onlar gibi alçaktan başka bişey olamayız.

Yeni Dünya düzeni geliyor bu düzende yok olup gidersiniz yada Dünyaya hakim olursunuz kardeşi kardeşe kırdırmayı bırakın asıl düşmanı görmek gerek.Artık Şanlı Türk ırkını soyumuzu Dünyaya duyurma vakti.Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!…

Peygamber Efendimiz hadisinde şöyle buyurmuştur;

“İnsanlara merhamet etmeyene Allah da merhamet etmez.” (Buhârî, Tevhîd, 2; Müslim, Fedâil, 66)

“Kıyamet günü en şiddetli azap görecek kimseler, dünyada insanlara en çok işkence edenlerdir.” (Tayâlisî, Müsned, II, 11; İbn Hanb

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
×

Powered by WhatsApp Chat

× Size nasıl yardımcı olabilirim ?
%d blogcu bunu beğendi: