YAZI GÖNDER - kadirkucuk.com

YAZI GÖNDER

Abone Ol 

Sevgili kadirkucuk.com takipçileri ve okurları bize yazılarınızı ve diğer çalışmalarınızı göndermek üzere zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Lütfen bize çalışmalarınızı göndermeden önce ön bilgiyi dikkatli şekilde okuyunuz ve daha sonra aşağıdaki formu doldurunuz.

  • Yazılan yazınızda kelime sınırlaması ve konu sınırlaması yoktur.
  • İçeriklerinizle ilgili görselleriniz var ise onları da ekleyiniz.
  • Yazılarınızın altında sizi tanıtan kısa bir yazı ve dilerseniz fotoğrafınızı da ekleyebilirsiniz.
  • Yazılarınızda kendi sosyal medya ağlarınıza yönlendirme yapmak isterseniz profil linklerinizi de ekleyiniz.
  • İçeriklerinizde kaynak varsa lütfen belirtiniz.
  • Öykü, gezi notları, deneme, şiir, fikir ve tarih dışında öncelik vereceğimiz yazıların belirttiğimiz alt başlıklar olacağını bilmenizi isteriz.
  • Yazıyı göndermeden önce, konu başlığı kısmına yazının başlığını ve türünü yazmanızı istiyoruz. Ayrıca isim, soyisim ve iletişim numaranızı da ekleyiniz. Örnek Başlık: Bir Gencin Hikayesi (Hikaye)

Film inceleme: Sanat filmleri, oyuncu performansı, yönetmenler vb. Kitap inceleme: Edebiyat ve edebiyat üzerine kitaplar vb. Oyun inceleme: Tiyatro, oyuncu, senaryo vb. Gezi yazısı: Sanat içerikli vb. Önemli ve ilginç kişilerin biyografi yazıları: Edebiyat, sanat vb. Röportaj: Yazar, tiyatro oyuncusu, sinema oyuncusu vb. Çizim anlamında istediklerimiz: İllüstrasyon çizim veya karakalem çizim olmalıdır. Çizimleriniz yüksek kalitede çıktı alınıp eklenmelidir. Konu başlığına “Çizimlerim, Çizim” yazmanız yeterlidir. Yazılarınız özenle incelenip sitemizdeki yerini mutlaka alacaktır. TEŞEKKÜRLER…


Abone Ol 
Başa dön tuşu
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Size nasıl yardımcı olabilirim ?
%d blogcu bunu beğendi: